Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co., LTD

 

Profesjonalny producent worków PP, worków PE, worków Kraft

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Twoje torby do pakowania są bardzo trwałe, wysokiej jakości i niskiej cenie. Menedżerowie sprzedaży odpowiadają bardzo szybko na e-mail.

—— Jemshidbek

Nice cooperation! We appreciated for your company's kind service.We will be ordering more and look forward to working with your next.

—— Mr. Rolland

All the packing bags are high quality and eco-friendly. We highly appreciate for your good quality & service and on time delivery.

—— Johnson

Im Online Czat teraz

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
meeting room office

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
Ilość pracowników : 300~400
Coroczne wyprzedaże : 30 million-50 million
Rok założenia : 2002
pc Export : 60% - 70%
Jesteśmy profesjonalną firmą, która ma wieloletnie doświadczenie w produkcji toreb, z mocną technologią, dobrą jakością produktu i konkurencyjną ceną. Dzięki współpracy nowych i starych klientów powstaje sieć sprzedaży oparta na Delcie Rzeki Perłowej, która obejmuje kilka południowych prowincji i dociera do Europy i Ameryki, Azji Południowo-Wschodniej, Afryki i Bliskiego Wschodu.

Nasza fabryka specjalizuje się w produkcji worków tkanych, toreb foliowych, torebek z papieru, toreb z nadrukiem w kolorze i torebek jumbo o różnych kolorach, jakości i specyfikacjach. Są szeroko stosowane w branżach związanych z ziarnem, tworzywami sztucznymi, chemikaliami, żywnością, meblami i produktami w postaci granulek, proszku, cylindra i regularnych kształtów.

Od dawna kładziemy nacisk na koncepcję: "Jakość produktu jest podstawową zasadą przetrwania firmy, konkurencyjna cena jest podstawą długoterminowej współpracy dwustronnej, a skrótem do uzyskania większej liczby możliwości biznesowych jest zawsze uwzględnienie naszych klientów. zarządzanie przedsiębiorstwem, poprawa produktywności i wdrażanie innowacji produktowych to nasze strategie zdobywania rynków.

Serdecznie witamy Państwa wizyty biznesowe i konsultacje telefoniczne z firmami produkującymi torebki z tworzyw sztucznych. Podejmiemy najbardziej preferencyjne ceny, aby zapewnić Państwu szeroką gamę produktów plecionych.

Szczegóły kontaktu
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)